Web Tasarım

W W W

Markanız internette var olmak istiyorsa öncelikle bir web sitesine ihtiyacınız olduğu gerçektir. Web siteniz sizin dijital kartvizitiniz gibidir. Web siteniz sizi ne kadar iyi anlatırsa potansiyel müşterileriniz sizi o kadar doğru anlayacaktır. 

Markanızın ofisi, tabelaniz, kartvizitiniz ne kadar önemli ise web siteniz o kadar önemlidir. Hatta web siteniz kimi zaman ofisinizden, kartvizinizden daha da önemli bir hal alır. İnternette var olan potansiyel müşterileriniz artık sizi görmeden önce web sitenizi görürler. Sizin hakkınızda edinecekleri ilk fikir web siteniz üzerinden oluşur.  

Web siteniz aynı zamanda güvenli ellerde yer almalıdır. Web sitenize yapılacak suistimal girişimleri markanıza çok ciddi zararlar verebilir. 

Markaların alan adlarının korunması, doğru hostingde çalışması çok önemlidir. 

Markanızı Riske Atmayın 

Web sitenizi faturasız merdiven altı hizmet sağlayıcılarından satın almak markanız için geri dönülmez riskler taşır. Web tasarımı hizmetinde profesyonellik sadece web tasarımının yapılması aşamasında önemli değildir. Web tasarımı yapılarak web siteniz yayına açıldıktan sonra her yıl alan adının takip edilmesi, hosting vb hizmetlerin takip edilmesi çok önemlidir. 

Modern Tasarımlar

Günümüzde insanlar akıllı telefonlarla nerdeyse tüm işlerini hallediyorlar. Bu da web tasarımınızın mobil uyumluluk durumunu çok önemli kılıyor. Beyaz Dijital'de web tasarım hizmetlerinde mobil uyumluluk konusuna büyük önem veriliyor. 

Güçlü Yazılımlar

Siyah Yazılım ve Beyaz Dijital bünyesinden e-ticaret, karma sistemler gibi hizmet alan dostlarımız her zaman güçlü yazılımlarla çalışıyorlar. Tamamen kendi üretimimiz olan site yönetim paneli (CMS) sayesinde kendi sitelerini telefonlarından dahi yönetebiliyorlar.