Sosyal Medya Yönetimi

S S S

Sosyal medyanın, markalar için vazgeçilmez olacağı, sosyal medyanın ilk günlerinde belkide hiç kimsenin aklına gelmezdi. Bireyler arası iletişim üzerine kurulan sosyal medya, modern pazarlama anlayışının markaları kitlelere değil bireylere özel pazarlama anlayışı ile vazgeçilmez bir hal aldı. 

Günümüzde sosyal medyayı doğru kullanmak bir markanın vazgeçilmez özelliği olmak zorunda. Bir marka ürününe ne kadar güvenirse güvensin, ne kadar fiziki yatırımlar yaparsa yapsın, sosyal medya dili oluşturmadan başarıya ulaşması çok zor gibi görünüyor. 

Sosyal medya yönetimi sadece pazarlama odaklı değildir

Sosyal medyadaki prestijiniz, markanıza bir değer yaratarak dolaylı yoldan pazarlanabilme kabiliyetinizi arttırıyor. 

Sosyal medya yönetimi sadece güzel tasarımlardan ibaret değildir. 

Sosyal medya yönetimi, sadece güzel tasarımlar ile açıklanamaz bir süreçtir. Sosyal medyada değer yaratmak için kendi diliniz olması gerekir. Sosyal medya trendleri taklit ederek başarıya ulaşabileceğiniz bir mecra değildir. İyi ve kötü zamanlarınız için bir iletişim dili oluşturmanız sosyal medya yönetimi için çok önemlidir. Sosyal medya yönetimi beyaz dijital ile tamamen size özel planlanan bir süreçtir. 

Sosyal medya krizi fırsata çevirir

Bir marka, sosyal medya dilini oluşturmayı başardıysa negatif tüm durumlardan sıyrılmak için güçlü bir silaha sahip demektir. Her markanın kriz anları olur. Satış ve hizmet sonrası memnuniyeti arttıracak, kötü deneyimleri mutluluğa çevirebilecek tek mecra sosyal medyadır. Bu sebeple kriz anları planı olan sosyal medya yönetimi anlayışı çok değerlidir. 

Beyaz Dijital Sosyal medya yönetimi

Beyaz Dijital ile sosyal medya yönetimi klişe ve kalıplardan uzak, tamamen markanıza özel bir planlama ile gerçekleştirilir. Görsel ve yazılı iletişim diliniz markanıza özel planlanır, kriz anlarınız, özel günleriniz tamamen size özel olarak planlanır. Bilgi almak isterseniz bir kahve içmekten mutlu oluruz.