Marka Tescili

M M M

Markanızı korumanın en iyi yolu, onu resmi makamlara tescil ettirmektir. Sermayinizi yatırıma çevirdiğiniz, hakettiğinizi kazanmak için ofis, kurumsal kimlik gibi bir çok masraf yaptınız. Markanızı korumazsanız tüm bu yatırımların zarar görebileceğini biliyor musunuz? 

Marka Eşittir Prestij

Markanızı prestije çevirmek için yüzlerce yatırım yapıyorsanız bu yatırımları korumanın tek yolu markanızı resmi kurumlara tescil ettirmektir. Aksi halde markanız uğruna yatırımlar yaptığınız prestijinden bir çok şeyi kaybedebilir. 

Nasıl Yapılır?

Markanızın başvurusu yapılmadan önce faaliyet gösterdiği sınıflar belirlenerek önce aynı sınıflarda daha sonra farklı sınıflarda marka benzerliği araştırması yapılır. Marka benzerliği bulunması halinde rakip markaların analizleri yapılarak revize işlemleri gerçekleştirilir. 

Marka araştırması sürecinin ardından Türk Patent Enstitüsüne kayıtlı gerçek marka uzmanlarımız tarafından süreciniz başlatılır. Bu süreç esnasında marka başvurusu, başvuru reddine itiraz gibi tüm süreçlerde Beyaz Dijital sizin adınıza gerekeni yapar.

Markanız tescil edildikten sonra gerekli dökümanlar yazılı olarakta tarafınıza teslim edilir.