Google Reklamları

G G G

Google reklamları ile birlikte hedefe yürürken bütçenizi doğru yönetmek, adımları planlamak ve başarıya giden yolda doğru haritayı çıkartmak bizim görevimiz. Google reklamları ile hedefe yürümek, doğru planlandığı zaman son derece doğru bir tercihtir. 

Doğru planlanmamış reklam kampanyaları bütçenizin boşa akmasını sağlarken markanız adına büyük zararlarlara yol açabilir.

Neden Google Reklam?

Google sunduğu hizmetlerle dünyanın en büyük dijital servis sağlayıcısı olarak anılabilir. Özellikle reklamcılık konusunda Google Reklamları bir adım önde tutan sunduğu hizmetlerdir. Dünyanın en büyük arama motoruna sahip olan Google, arama sonuçları içerisinde reklam hizmeti sağlamanın yanında milyonlarca web sitesi ile kurduğu reklam ağı ile de ön plana çıkar. Aynı zamanda Youtube servisinin sahibi olan Google 

  1. Görüntülü Reklam Seçenekli Arama Ağı
  2. Yalnızca Arama Ağı
  3. Yalnızca Görüntülü Reklam Ağı
  4. Alışveriş
  5. Yayın içi video
  6. Evrensel uygulama

türlerinde kampanyalar oluşturmanıza olanak tanır. Kısacası Google Reklamlar sayesinde görüntülü reklamlardan sadece arama sonuçlarında yer alan metin reklamlara kadar bir çok tipte reklam kampanyası oluşturabilirsiniz.